Výpis článků Buik »

Rhodos (Po narození miminka)

Téma: Moje rodina
zveřejněno 18.06.2018 22:10:44

Rhodos

Tak už za sebou máme dovolenou - manžel slíbil Márovi, že než půjde do školy, tak ho vezmeme na dovolenou - letadlem. A tak jsme v lednu začali zhavit dráty, obcházet cestvoky, abychom na začátku vycestovali. Dokonce jsme se báli, aby tam nebyla zima - ne zima tam fakt nebyla, hnusných 34-36 stupňů (o jak já miluju dovolenou u Baltu v Polsku :oDD).

Byla to takové milá dovolená, menší hotýlek, krásné "pokojíčky", tři bazény, bar kousek od vody (s 18 druhy alko drinků!!!!), skvělou kuchyní, nedaleko od moře - bohužel nám nejlíp bylo v klimatizovaném pokoji :oDD, ba ne, to trošku přeháním, ale hezky od začátku. 

Kluci zvládli let tam na jedničku, s dostatečným časovým předstihem a neuvěřitelnou zásobou dobrot jsme se na letišti setkali dokonce i s bratránkem a jeho manželkou, kteří také cestovali na svou dovolenou. Takže jsme si hezky popovídali a pak jsme se již rozešli ke svojim letadům. Kluci měli oči navrh hlavy, let byl supr s krásným výhledem nejdřív na Prahu, pak na spoustu mráčků a na konec světýlka ve tmě na Rhodosu. Busem nás rozvezli, o půlnoci jsme si dali na hotelu večeři, cestou na pokoj skoukli bazény a už se nemohli dočkat dalšího rána. 

Ráno jsme zjistili, že nám nejde zamknout pokoj - tak se to muselo trošku pořešit, ale výtečná snídaně a první pobyt zatím jen u bazénu (k moři jsme si netroufli z obavy o naše věci v odemčeném pokoji - ale odpoledne vše spraveno) a tak kráčíme k moři - od kluků si vyslechneme, jak je t neuvěřitelně daleko = chápej, asi 400 metrů a pak neuvěřitelné žbrblání, že je tam málo písku a hodně kamínk a "ŽÁDNÉ MUŠLIČKY". 

Animační program byl už v plném proudu, tak si tam mohli během dne tvořit, večer řádit na diskotékách. Stejně jsme nejvíc času trávili v jídelně, kde zjistili, že mají zásobu zmrzliny (na tu dělal nájezdy mladší) a zásobu dortíků (na ty chodil starší). Hodně času jsme trávili u moře, protože jsme si na dva dny půjčili auto, tak jsme jim mohli ukázat i pláže s modrou vlajkou.

A co zajímavého se nám stalo???!!!! Třetí den manžela skolila angína, takže si užil jak pana doktora, tak pak antibiotik a doporučení nevycházejte na sluníčko. Mě v moři požahala medůza - na moje narozeniny a požahala mě mezi nohama (ten kdo zná léčbu mi vůbec nezávidí a lituje mě, že??!!!! :oDDD), pak si manžel o ostrý kámen rozřízl nohu, Mára se skoro utopil, když si šel do vody vypláchnout plavky a vzal to couvacím manévrem (vlna ho zkolila zezadu) a Luky se nám zase rozbil na akropoli, když přehlédl schody a na těch kamínkách a štěrku se sklouznul poměrně velkou část svahu po noze. Cesta zpátky obsahovala ještě bonus s bouřkou na Ruzyni, kdy jsme přistávali nadvakrát. 

 

Nicméně, vše jsme zvládli, domů jsme se vrátili celkem i zdraví :oDDDD a už se těšíme na další dovču.

PS: ale už asi nikdy nebude letadlem do hotelu :oD prostě to není náš šálek kávy, my raději autem pod stan nebo do apartmánu, pokoje, dělat výlety a nebýt vůbec vázáni časem!

Hodnocení: Hodnotilo: 0 uživatelů Počet zobrazení: 401x Hodnotit může pouze přihlášený uživatel.

Diskuze ke článku:

Zatím žádné příspěvky.

Nové články
 • Mikuláš

  První Mikuláš, máme ho za sebou. Co Mikuláš... ale ten čert!! V dnešní době jsou masky tak dokonalé, že najít legračního hodného čerta je asi zázrak, takže čert byl přísný, ale držel se vzadu, což mu bylo ku cti. A anděl :-) ten... doslova ten, byl jak z pohádky Anděl páně, takže chlap :-D což byla trochu nečekaná zrada, hlavně pro malou, když upnula očka na vlastou dívku, která byla nejaka divná... on je to chlap! Uaaa... a už jsem ji měla kolem krku :-D. Ale byla statečná, nebrečela, a když jsme pak poodešly dál, už se tolik nebála a nakonec jim i zamávala. Spinká sladce... Tak snad mi to nebude někdy vyčítat a příště už se nebude bát vůbec ;-) ... moje hrdinka! ... »

  petra1303 | 06.12.2018 00:28:17

 • Moje třetí láska

  Každý měsíc jsem chtěla psát a každý měsíc jsem to odložila. V červnu jsme byli nuceni stěhovat se s miminkem, což bylo hodně náročné, ale zvládli jsme to.  Když jsem psala naposled, byl můj chlapeček miminko. Teď mu bude osm měsíců a já si denně uvědomuju, jaký štěstí mě potkalo. S první dcerou šlo všechno hladce, druhá mě zaučila :D a s ním beru věci tak, jak jsou.  Do začátku září byl úžasně spavý miminko, spal bezmála celou noc a většinu dne. Poté, jak to tak bývá, se to s růstem zubů začalo zhoršovat a dospěli jsme až do bodu, kdy v noci vstávám každou hodinu, někdy po patnácti minutách :D je to boj, jsem někdy unavená, až to bolí, ale nevzdávám se :D věřím, že to bude dobrý a on mi to den co den vynahrazuje. Je úžasnej. Nevěřila jsem, že jsou kluci pro mámy taková srdcovka, ale je to tak. Možná je to i tím, že to je moje třetí a poslední miminko, že jsem si užila přes všechny komplikace v těhotenství i porod, nevím. Ale on je prostě za odměnu. V sedmi měsících si během tří dnů sedl, klekl a začal lézt, ale je super ho pozorovat, jak všechno zvědavě zkoumá :)  Před pár týdny to byl rok, co jsem ležela v Podolí a koukala na doktorku, která mi oznamovala, že miminko, co nosím, má horší výsledky a moho by to znamenat downův syndrom. Kéž bych se tenkrát mohla podívat na pár sekund o rok dopředu a vidět ho. Možná i proto to celý tak prožívám, nemusel tu vůbec být a mně se snad v životě neulevilo tolik, jako když mi volala sestra den po odběru vzorku z placenty, že malý je zdravý.  Čas je tak strašně neúprosný a já bych ho chtěla zastavit a nejde to, tak se aspoň snažím zapsat si do paměti každý okamžik, protože tohle, spolu s holkama, které sice zlobí, ale jsou v úžasným věku, se už opakovat nebude a je to nádherný období  ... »

  l*u*s*s*y | 03.12.2018 12:16:19

 • Předvánoční čas a Polsko = pohoda

  Právě jsme se vrátili z polské Szklarske Poreby. Našli jsme si úžasný hotel ideální pro rodiny s dětmi- za velmi příznivé ceny a pár kilometrů za Harrachovem, takže pecka. Skvělé snídaně, neomezený vstup do aquaparku, kde je super bazen s protiproudem, tobogan, dětský bazen se skluzavkou a 3 vířivky. Dále neomezený vstup do "spa", tam jsme ani nebyli. Božský dětský koutek s patrovou prolézačkou, jednou prolézačkou se skluzavkou, stolky a zidlicky, na malovani, ke cteni, vlaky, auta, kostky, lega... ráj všech dětí :-).a vlastně ještě venkovní hřiště (kdo by tam ale v té zimě asi tak šel).Takže pár dní zde a jsme úplně vyblblí, přejedení, spokojení, zrelaxovaní. Včera nainstalovali a ozdobili vánoční stromek, takže i vánoční atmostféru jsme nasáli. Nechtělo se nám domů, ale dnešní nával hostů nás při snídani tak odradil, že jsme byli rádi, že jedeme zase domů. Takže vlastně: všude dobře, doma nejlíp. ;-) ... »

  editakr | 01.12.2018 17:59:51

 • Vždy připraven :)

  S zářím přišlo k nám domů spousta změn. Z Ondry je už čtvrťák, Anička s Terezkou zdárně chodí do školky a já do práce. Zvykali jsme si všichni naštěstí dobře, jen najednou muselo nastat osamostanění nejen holek od maminky, ale i Ondry od vodění za ruku všude. Už musí chodit do školy i ze školy sám a doma fungovat jak kdyby měl nad sebou dozor ( chápej napsat úkoly a nachystat se na další den )  a tak vznikl náš další zážitek do sbírky. Byl to obyčejný den kdy Ondra šel ráno do školy sám a odpoledne se i vracel, dokonce chtěl jít i dřív než obvyle. Anička byla ve školce a Tery s teplůtkou u mých rodičů, zrovna jsem ji vyzvedla od rodičů a zamířila k autu že pojedem domů.Volá Ondra že se něco děje a pod domem stojí hasičské auto. Domluvili jsme se že bude v pohotovosti a kdyby hasiči došli bude je poslouchat. Domů jsem jela se smíšenými pocity, mám jet rovnou domů nebo pro Aničku do školky. Před městem jsem ještě volala jak to vypadá, Ondra doslova oči navrch hlavy "Mamko před domem už je 5 hasičských aut, žebřík míří nad náš byt a ta paní není doma a paní Č. alias místní FBI běhá před domem. " Domluvili jsme se že se pro jsitotu nachystá ke dveřím obleče se a kdyby došli hasiči odejde s něma a venku mi pak zavolá. Já jela první pro Aničku, přeci jen kdyby to bylo vážné nenechají ho doma. I tak jsem domů mířila s obavou. Před domem stáli už jen dvě auta, ale všude spousta hasičů a policistů. Ondra seděl za dveřmi připraven k odchodu a docela rád nás viděl. A co se vlastně stalo? Sousedka důchodkyně v protějším bytě nechala na zapnutém sporáku hrnec a odešla z domu. Po čase místní FBI začala chodit a čuchat spáleninu a pro jistotu rovnou povolala hasiče. Byt byl jen pořádně začouzen tak jak společné chodby. Naštěstí se nic nestalo, ale já vím že Ondra už bude vědět jak reagovat kdyby zas někdy náhodou bylo v domě vzrůšo.   ... »

  Ady.S | 21.11.2018 22:09:37

Nejčtenější články
 • Výbavička pro miminko

  Mou jedinou omluvou je, že máme věcičky po dvou dětech a ještě od hodných sestřenic a tet. Jinak si neumím ani vysvětlit, kde jsme toho tolik vzali. Sepsala jsem a se svýma modelkama Eliškou a Verunkou nafotila, co jsme pro naše mimčo přichystali. Kromě kočárku máme snad všechno. Oblečeníčka je opravdu hodně, po zkušenostech, kdy miminko ze všeho asi po 3-5 týdnech vyroste, opravdu stačí 6 bodyček, 4 dupačky, 2 kabátky, 2 overalky na spaní, pokud je zima a nějaká čepička, ponožky. Pokud děťátko věci zašpiní, je nejjednodušší večer během minutky vyprat. Plínky budem používat jednorázové, i přesto mi moje hodná babička postupně nakoupila asi 50 látkových, takže těch máme opravdu velkou zásobu. Máme asi 3 zavinovačky (úplně stačí 1) a perfektní je heboučká žirafí zavinovačka do autosedačky, tu jsme u poslední dcerky využili opravdu hodně. Postýlku máme v ložnici. Zvedli jsme ji do nejvyšší polohy, ať se nemusím k miminku moc naklánět. K postýlce dáme ještě chůvičku. Polštářky a peřinka jsou zezačátku spíš jako dekorace a aby na miminko nefoukalo. Povlečení jsme ušili nové se starší dcerkou, kapsář je výborný na plínky, náhradní oblečení, dudlík a krém, hned je všechno v noci po ruce. Proutěný koš bude mít miminko v obýváku, aby mělo kde spát a odpočívat ve dne. Koš nám půjčila babička a konstrukci na kolečkách vyrobil šikovný tatínek. Koš vydrží asi do 3 měsíců, potom už se bude batolit na dece. V košíku se zatím usadily hračky, které mají dvě starší dcerky nachystané pro miminko do porodnice. Až se děťátko narodí, určitě sestřičkám taky nějaké hračky na památku přinese. Vaničku jsme koupili novou i s molitanovou koupací podložkou, přebalovací podložku máme ještě po Elišce. Na kojení a jako ohrádku pro mimčo je nachystaný krásný kojící polštář s puntíkama, který jsem vyhrála jako dárek od Mamaja group za článek v Těhotníčku. Autosedačka – vajíčko je po mladší dcerce, uvnitř je vložka pro novorozence. Koupili jsme taky nosítko, nejvíc se zalíbilo Eli, takže už víme, kdo bude prďolku nosit. Kosmetiku i potřebné věci z lékárny už máme taky nakoupené. Moc jsme to nepřeháněli, i tak je toho dost. Uvidíme, co bude miminku nejvíce vyhovovat a později dokoupíme. ... »

  jezurka | 11.06.2012 11:20:35

 • Dovolená s bříškem

  „A kdy jako pojedeme na dovolenou?!??“ To byl první a nejdůležitější dotaz mého manžela, když se dozvěděl, že konečně čekáme miminko. Protože bydlíme v horách, neumí si léto bez alespoň dvou týdnů na prosluněné pláži, představit. Nevím, jestli si uvědomil, že za početí našeho broučka může taky on, ale dával to za vinu mě, že jsem naplánovala špatně termín.  „Tak já pojedu sám s holkama“ bylo jeho poslední rozhodnutí, když si uvědomil, že červencové miminko do Chorvatska opravdu vláčet nemůže. Na to jsem hodně zvědavá. Je nervní, jen když jedeme pár kilometrů a Verunka není zrovna naladěná na cestování. Nakonec jsme po dlouhých debatách zamítli i leteckou dovolenou do tropů – nějak se mi do toho s bříškem a dvěma dětmi nechtělo a rozhodli jsme se jet na prodloužený víkend do Aquaparku Babylon v Liberci. Jelo nás šest – já, tatínek, Eliška 9, Verunka 2, neteř Terezka 9 a brouček dobře schovaný v bříšku. Cesta autem byla dlouhá, ale i když už jsem byla ve 23tt, přežili jsme ji s miminkem dobře. S bříškem se nastupuje do auta hůř. Vyplatilo se taky vzít si pod záda polštářek. Na recepci hotelu jsou na rodiny s dětmi zvyklí. Nabídli nám krásný rodinný dvoupokoj, takže jsem mohla s mimčem v jednom pokoji odpočívat a v druhém si hrály holky. Doporučuji naši vychytávku – vymysleli jsme jim bojovku, která je každý den na nějakou dobu zabavila běháním po celém Babylonu. Dostali objevitelské deníčky a plnili různé úkoly, zjišťovali legendu o Babylonu, kreslili obrázky a zkoumali okolí. Tak jsme my měli čas i na odpočinek a další zábavné činnosti :)   Jako těhulka jsem si nejvíce užila hotelové snídaně. Veliký raut, kde byl výběr jídla od teplé snídaně, masa, vajíček, zapékané zeleniny, salátů, obložených mís, zeleniny, až po různé druhy müsli, jogurtů, koblih, buchet, ovocných salátů a dalších pochoutek. Na snídani jsme strávili spoustu času a s bříškem mi nebylo ani trapné zkusit od všeho něco, aspoň jsem vše mohla svést na těhotenské chutě. Dny jsme trávili nejvíce v aquaparku. Nasoukala jsem bříško do plavek a užívali jsme si vodních atrakcí. Miminku se ve vodě moc líbilo, plavání i lenošení v různých zákoutích aquaparku bylo příjemné. Hodně času jsme strávili ve vířivkách s teplou vodou. Jediné, co mimču moc nevyhovovalo, byly sauny. Taky jsme si samozřejmě netroufli na tobogány. Protože jsme schválně pro dovolenou vybrali jarní prázdniny a ne víkend, nebylo ve vodě moc lidí a taky jsme měli k dispozici spoustu volných lehátek na odpočinek. Když nás vodní svět přestal bavit, zašli jsme si do IQ parku a Lunaparku, kde se vyřádili hlavně děti. Já s miminkem povýšila na roli hlavního fotografa a dodavatele svačinek. S bříškem se totiž na kolotoč ani do autíčka vlézt nedá. Večeře v dinner bufetu byla opět záběr. Snažili jsme se jíst střídmě, ale takovému výběru jídel se nedalo odolat. Vyzkoušeli jsme spoustu dobrůtek, nakonec jsme si dali zmrzlinový pohár a odkulili jsme se do pokoje. Zvláštní bylo, že ač jsme my dospělí byli zralí na spaní, děti chytly druhý dech a vyžadovaly zábavu. Takže jsme se rozdělili. Tatínek dostal na starost holky a já mimčo. Starost o drobečka v bříšku byla jednoduchá – otáčet se na správnou stranu, ať si může hezky kopat a občas pohladit nebo poškrábat na zádičkách. Dovolenou v aquaparku jsme si moc užili a nastávajícím maminkám doporučuji! Až se brouček v létě narodí, zeptám se ho, jak se mu v Babylonu líbilo :) ... »

  jezurka | 23.04.2012 00:37:08

 • Odkud jsme a kam jdeme

  Ležím potmě, dívám se na vedle mě stojící postýlku a hladím si břicho. Človíčku, zdalipak ty víš, že o tom, co teď prožíváš, tvůj život zdaleka není? Že za chvilku opustíš to relativně bezpečné, teplé hnízdečko a budeš bojovat s takovými věcmi jako je gravitace, bolavé břicho nebo neznámý, šišlající, culící se obličej tvé matky? Zázrak zrození mi přijde na jednu stranu strašlivě absurdní, na druhou stranu neskonale dokonalý. Kdo to jen vymyslel?     ... »

  danicka84 | 10.04.2012 20:12:22

 • Úplný začátek

  Těhotenství jsem plánovala téměř přesně na den. Až Barborka oslaví druhé narozeniny, chtěla jsem doma malé miminko. Jelikož mě mé zaměstnání vždy bavilo a nechtěla jsem mezi dětmi velký věkový rozdíl, přišlo mi to ideální. Být doma 4 roky, mít mezitím 2 děti a pak už si s nimi jen užívat a plánovat. Do 10 měsíců jsem kojila Barunku, po ukončení kojení jsem zašla za doktorkou jestli je vše v pořádku a že bych tak za půl roku chtěla začít další miminko. Doktorka řekla že klidně můžu, že jsem v pořádku. Vysadila jsem proto antikoncepci, po které jsem po ukončení kojení začla špinit a s tatínkem jsme v nějaké slabé chvilce rozhodli, že nemáme na co čekat, že je beztak cyklus rozhozený, že nemám menstruaci tak není žádný důvod se nějak víc hlídat. Opravdu osvědčená antikoncepční metoda, jak se ukázalo za 14 dní na těhotenském testu. Rozdýchávali jsme to oba :) Proto bude mezi dětmi 19-20 měsíců  Jojo, člověk míní, život mění. ... »

  luciasek84 | 10.04.2012 09:35:41

Nejlépe hodnocené
 • Maminka

  Maminka Moje nejoblíbenější členka rodiny. Hraje si semnou na schovávanou, pokud se nudím a začnu se krapet vrtět, hned mě začne hladit a utěšovat. Pokud náhodou se zabývá něčím jiným, po chvilce mé snahy narovnat si nohu v koleni ihned nastává první fáze hlazení a utěsování. Prostě nám to klape:) Také si semnou ráda povídá a ujišťuje mě, že v noci se prý má spát. Chacha, to jí ještě vysvětlím. Všude ticho a tma jako v kostele a já bych měl nevyužít té skvělé šance na nové taneční číslo?? Rád poslouchám její hlas a ještě radši bych už konečně viděl, jak vlastně vypadá. Bude se mi líbit? Jaké má oči? Vlasy? S postavou prý nic moc, vzhledem k tomu že každý kdo k ní v posledních týdnech přijde tak tvrdí, že má velké břicho. Ale nevadí. Budu jí mít rád tak i tak. O tom jestli se budu líbit já jí, o tom nepochybuju. Jsem totiž ohromnej fešák. Nevím sice jak to poznala, ale odhalila že mám pindíka. Asi jí to práskla ta zrádkyně doktorka. Jsem holt chlap a protože jsem parádně ješitnej, nebudu se ukazovat jen tak kdekomu. ... »

  luciasek84 | 10.04.2012 09:28:40

 • Úplný začátek

  Těhotenství jsem plánovala téměř přesně na den. Až Barborka oslaví druhé narozeniny, chtěla jsem doma malé miminko. Jelikož mě mé zaměstnání vždy bavilo a nechtěla jsem mezi dětmi velký věkový rozdíl, přišlo mi to ideální. Být doma 4 roky, mít mezitím 2 děti a pak už si s nimi jen užívat a plánovat. Do 10 měsíců jsem kojila Barunku, po ukončení kojení jsem zašla za doktorkou jestli je vše v pořádku a že bych tak za půl roku chtěla začít další miminko. Doktorka řekla že klidně můžu, že jsem v pořádku. Vysadila jsem proto antikoncepci, po které jsem po ukončení kojení začla špinit a s tatínkem jsme v nějaké slabé chvilce rozhodli, že nemáme na co čekat, že je beztak cyklus rozhozený, že nemám menstruaci tak není žádný důvod se nějak víc hlídat. Opravdu osvědčená antikoncepční metoda, jak se ukázalo za 14 dní na těhotenském testu. Rozdýchávali jsme to oba :) Proto bude mezi dětmi 19-20 měsíců  Jojo, člověk míní, život mění. ... »

  luciasek84 | 10.04.2012 09:35:41

 • Odkud jsme a kam jdeme

  Ležím potmě, dívám se na vedle mě stojící postýlku a hladím si břicho. Človíčku, zdalipak ty víš, že o tom, co teď prožíváš, tvůj život zdaleka není? Že za chvilku opustíš to relativně bezpečné, teplé hnízdečko a budeš bojovat s takovými věcmi jako je gravitace, bolavé břicho nebo neznámý, šišlající, culící se obličej tvé matky? Zázrak zrození mi přijde na jednu stranu strašlivě absurdní, na druhou stranu neskonale dokonalý. Kdo to jen vymyslel?     ... »

  danicka84 | 10.04.2012 20:12:22

 • Jak na to

  "Potvoráci",oslovili jsme něžně s manželem své dva potomky,budete mít ještě jednoho bratříčka,nebo sestřičku.Oba potomci(4 a 5 let)se zarazili,nasadili výraz nasvědčující tomu,že se zrovna pokoušejí vyvrátit teorii relativity a po chvíli vydali jasný povel.Naše holčička chce  sestřičku,kluk pro změnu brášku.Jako bych to netušila.No nic,hlavně že se myšlence jako takové nijak nebrání.Maličkosti už přeci jen nějak doladíme. Uplynulo pár týdnů a já vím  naprosto přesně,že ten další potomek bude holčička.Nezbývá tedy nic jiného,než to oznámit potvorákům.Ach,díky Bože za mužskou ješitnost projevující se už v ranném věku.Stačilo našemu chlapečkovi polichotit,vysvětlit mu jak je bezvadné,že bude náš jediný princ a určitě si s dvěma holkama poradí. Od té chvíle má náš malý vetřelec jméno Janička a oba starší sourozenci se každou chvíli ptají,kdy že už bude to miminko.Mají smůlu,ještě si 5 měsíců počkají. ... »

  Val.J35 | 11.04.2012 07:13:17

Nejnovější diskuze
více novinek » Z redakce
Předčasně narozený Viktor, 30. týden těhotenství

Kazuistika 5: Viktor H., narozen 6.10.1994 (termín porodu 15.12.1994), v těhotenství matka sledována pro vysoký krevní tlak a hrozící předčasný porod. Porod spontánně záhlavím ve 30. gestačním týdnu p ... »

Předčasně narozený Lukáš, 30. týden těhotenství

Kazuistika 4: Lukáš A., narozen 24.1.2017 (termín porodu 5.3.2017), těhotenství po umělém oplodnění. Porod císařským řezem ve 34. gestačním týdnu + 2 dny, zkalená plodová voda, porozen jako trojče A. ... »

Předčasně narozená Veronika, 30. týden těhotenství

Kazuistika 3: Veronika R., narozena 20.8.2017 ve 30. gestačním týdnu (termín porodu 28.10.2017). Porod císařským řezem ve 30. gestačním týdnu pro odtok plodové vody a krvácení matky, porozena jako dvo ... »

více novinek » Od maminek
Hattrick v sexuální výchově!

Ano, čtete správně. Desatero pro kluky jak na pubertu, holky i sex je třetí úspěšný počin MUDr. Jany Martincové s týmem spolupracovníků a vydavatelství Babyonline na poli sexuální výchovy. ... »

Jak Lucka v 33. týdnu oslavila Mikuláše a užívá si Vánoce?

Lucka se poctivě připravuje na Vánoce, s rodinou byli na slavnostním rozsvěcením stromu a přivítali Mikuláše. Vánoční atmosféru si zatím však moc nedokáže užít. V týdnu ji také přišel balíšek s kojící ... »

Jitka v 26. týdnu těhotenství dostala k svátku dětskou kolébku

Jitka podstoupila test na těhotenskou cukrovku a vše dopadlo i přes prvotní obavy dobře. Blíží se také Jitčin odchod na mateřskou a tak je na její místo vypsáno výběrové řízení. Jitka dostala k svátku ... »

více novinek » V diskuzním klubu
sada nádobí

Někde jsem četla, že tímto nádobím je vaření zdravější a rychejší. Jakou zkušenost máte vy? ... »

3adventní neděle

předem děkuji bolu za dáreček:o))) Jinak u nas stale pracovni tempo- jedna matka me dela dost peklo v praci( a nejhorsi je ze decko tam ma spokojeny, ale matka je ocividne psychicky labilni) takze den ... »

Dárek pro přítele

Jsem ráda, že jsem ti pomohla, dej pak vědět jak se manželovi dárek líbil. ... »


 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace